Utorak, 23 Juna, 2026

“OVO SE VIŠE NE MOŽE IZDRŽATI” Masovna tuča uznemirila Banjalučane

Banjalučka policija imala je tokom prošle noći pune ruke posla nakon dojave o masovnoj tuči ispred lokala Pink Panter u Njegoševoj ulici, saznaje Srpskainfo.

Masovna tuča probudila je stanare nekoliko trenutaka poslije ponoći.

-Ovo se više ne može izdržati. Svakih nekoliko dana, a posebno tokom vikenda ispred ovog lokala su tuče u kojima po pravilu učestvuje više pijanih osoba. Prijavili smo policiji, ali ne znam da li je neko uhapšen, jer se nasilnici razbježe čim vide policijsko vozilo- ispričala je za Srpskainfo ogorčena Banjalučanka.

Dojavu o masovnoj tuči ispred lokala Pink Panter policija je zaprimila oko ponoći, ali nije poznato da li je bilo uhapšenih.

(Srpskainfo)

Povezane vijesti

Banjaluka i Bijeljina nisu dobile ni marku od uzetog PDV-a, novac traže na sudu

Foto: BN Banjaluka i Bijeljina još nisu dobile nijednu marku koja im je uzeta od PDV-a, iako će 25. juna biti godinu dana kako je...

CZZS: Kratki osvrt povodom održanog sastanka sa Gradskom upravom

Foto: Impuls Predstavnici Centra za životnu sredinu su, zajedno sa dijelom potpisnika otvorenog pisma upućenog Gradskoj upravi Banjaluke, u ponedjeljak sa predstavnicima Gradske uprave Banja...

Popular Articles