Nedjelja, 28 Juna, 2026

Leci u Banjaluci: Hvala koaliciji!

U banjalučkom naselju Borik juče su se u poštanskim sandučićima mogli pronaći leci na kojima se zahvaljuje koaliciji SNSD i SDA koji su usvojili akcize na gorivo čime će pokrenuti novi talas poskupljenja.

Usvojenim Zakonom o akcizama dizel gorivo od sada košta 2,09 KM, bezolovni benzin 2,08 KM i plin 1,10 KM.

Zajedno sa našim ljubljenim SDA i HDZ povećali smo akcize, pa ćete od 1. februara plaćati gorivo po novim cijenama. Ne zaboravite nas u oktobru. Vaš SNSD – piše na jednom od letaka.

Izvor: Srpska Cafe

Povezane vijesti

Banjaluka bez vode na 40 stepeni, građani bijesni: “Ne interesuju nas ni politika ni obećanja”

Foto: Federalna Na području cijele Bosne i Hercegovine izdato je narandžasto upozorenje, zbog visokih temperatura u narednih nekoliko dana. Prema prognozi vremena, temperature bi mogle...

Građanska forenzika – Brojač zaduženja: kada politički performans otvori pravo pitanje

  Na Trgu Krajine u Banjoj Luci nedavno je postavljen brojač zaduženja Republike Srpske. Prema medijskim izvještajima, brojač je predstavljen kao upozorenje građanima da se javni...

Popular Articles