Nedjelja, 28 Juna, 2026

Građani i dalje bacaju smeće pored kontejnera

Gotovo svaki dan na banjalučkim ulicama možemo vidjeti kontejner i pored njega smeće iako i u njemu ima mjesta za otpad.

Fotografija zabilježena nekoliko metara od samog centra grada, tačnije preko puta tvrđave Kastel pokazuje (ne)kulturu građana koji sve češće smeće bacaju gdje stignu, pa čak i pored samog kontejnera.

3nekultura 1

Podsjećamo, nedavno je slična fotograija zabilježena i na Starčevicu u Ulici Slobodana Kusturića, gdje se pored tri gotovo prazna kontejnera smeće ipak nalazilo pored njih.

(Srpskainfo)

 

Povezane vijesti

Požar na Uborku pod kontrolom, vatrogasci dežuraju

Foto: Fena Požar na deponiji Uborak kod Mostara je pod kontrolom, ali su vatrogasci i dalje na terenu i obezbjeđuju požarište, rečeno je iz mostarske...

Banjalučani tražili hitno uklanjanje otrovnog azbesta između dva dječja igrališta

Foto: Nezavisne U banjalučkoj Ulici Federika Garsije Lorke danima je stajao uklonjeni azbestni krov ostavljen na otvorenom prostoru između dva dječja igrališta, što je izazvalo...

Popular Articles