Četvrtak, 25 Juna, 2026

Novi album benda Metallica stiže 18. novembra

Čuveni američki bend Metallica objavio je singl Hardwired koji će se naći na novom studijskom albumu, čiji je izlazak najavljen za 18. novembar.

Biće to njihov jedanaesti album po redu, a prvi nakon osam godina pauze kada je objavljen Death Magnetic. Inače, nosiće naziv Hardwired… To Self-Destruct i izaći će pod okriljem izdavačke kuće Blackened Recordings. Producirao ga je Greg Fidelman, koji je već sarađivao sa bendom na Death Magnetic-u i Lulu-u – materijalu koji je Metallica snimila u saradnji sa preminulim muzičarem Lu Ridom. Prvi singl sa novog materijala Hardwired izašao je 18. avgusta i možete da ga poslušate u nastavku.

Hardwired… To Self-Destruct lista pesama:

Prvi disk

1. Hardwired
2. Atlas, Rise!
3. Now That We’re Dead
4. Moth into Flame
5. Am I Savage?
6. Halo on Fire

Drugi disk

1. Confusion
2. Dream No More
3. ManUNkind
4. Here Comes Revenge
5. Murder One
6. Spit Out the Bone

https://www.youtube.com/watch?v=uhBHL3v4d3I

kafenisanje.rs

 

 

Povezane vijesti

Klasik Boba Dilana slavi jubilej: Šest decenija legendarnog albuma “Blonde on Blonde”

Foto: Promo/Kolumbija/Bob Dilan U momentu kada je legendarni Bob Dilan 20. juna 1966. godine objavio svoj album "Blonde on Blonde", on je bio heroj folk...

Oxajo objavio debitantski album “Još 9 sati do kao nekog mira”

Oxajo/Foto: Promo Dugo iščekivani debitantski album benda Oxajo konačno je stigao pred publiku. "Još 9 sati do kao nekog mira", ili skraćeno "J9SDKNM",  donosi deset...

Popular Articles