Petak, 26 Juna, 2026

U Banjaluci nastavak vakcinisanja građana bez zakazivanja

Dom zdravlja Banjaluka u narednih sedam dana nastaviće vakcinaciju i revakcinaciju građana protiv virusa korona bez zakazivanja, saopšteno je iz ove zdravstvene ustanove. 

Građani će biti vakcinisani u Banjalučkom velesajmu i u seoskim i prigradskim ambulantama porodične medicine vakcinama “fajzer” i “sinofarm”.

Dnevno će biti na raspolaganju 600 prvih doza vakcine Fajzer.

– Molimo građane da poštuju epidemiološke mjere kako bi se izbjegle eventualne gužve i bespotrebno zadržavanje na vakcinalnom punktu u hali Banjalučkog velesajma, s ciljem što bržeg i efikasnijeg sprovođenja vakcinacije – navodi se u saopštenju.

Dom zdravlja Banjaluka je i u proteklom periodu organizovao vakcinisanje građana protiv virusa korona bez zakazivanja

srpska info

Povezane vijesti

Banjalučani tražili hitno uklanjanje otrovnog azbesta između dva dječja igrališta

Foto: Nezavisne U banjalučkoj Ulici Federika Garsije Lorke danima je stajao uklonjeni azbestni krov ostavljen na otvorenom prostoru između dva dječja igrališta, što je izazvalo...

Banjaluka i Bijeljina nisu dobile ni marku od uzetog PDV-a, novac traže na sudu

Foto: BN Banjaluka i Bijeljina još nisu dobile nijednu marku koja im je uzeta od PDV-a, iako će 25. juna biti godinu dana kako je...

Popular Articles