Četvrtak, 25 Juna, 2026

Policajac u Banjaluci slikao svoj glasački listić, oglasio se MUP

Ilustracija

Ministarstvo unutrašnjih poslova /MUP/ Republike Srpske najoštrije osuđuje postupak policijskog službenika koji je prilikom ostvarivanja svog biračkog prava na jednom biračkom mjestu u Banjaluci upotrebio mobilni telefon, što je izričito zabranjeno, saopšteno je iz MUP-a.

 “Navedeni policijski službenik je udaljen i protiv njega će biti podnesena inicijativa za pokretanje disciplinskog postupka”, navedeno je u saopštenju.

Ministarstvo unutrašnjih poslova podsjeća da su svi pripadnici MUP-a dužni da poštuju zakonske propise i da će svako drugačije ponašanje biti sankcionisano, prenosi glassrpske.

Povezane vijesti

Politička korupcija: Na sve strane “papci”

Foto: Impuls Izašli ste na biralište, zaokružili kandidata i ubacili listić u glasačku kutiju. Možda ste nakon izbora bili zadovoljni rezultatima, uvjereni da će oni, koje...

Dvadeset godina istog problema: Opozicija u Republici Srpskoj opet ne može da se dogovori

Konferencija za medije opozicije nakon sastanka zbog kršenja skupštinskih zaključaka o djelovanju predstavnika Republike Srpske u institucijama BiH, septembar 2023. godine/ Foto: Gerila Vrijeme curi,...

Popular Articles