Srijeda, 24 Juna, 2026

MUP Srpske uvodi novu praksu za plaćanje saobraćajnih kazni

Uskoro će MUP Srpske uvesti novu praksu, prema kojoj učesnici u saobraćaju neće morati ići u banku ili poštu kako bi platili kaznu za prekršaj.

Naime, to će se moći uraditi i preko elektronskog sistema, odnosno posredstvom platnih kartica.

Ministarstvo unutrašnjih poslova Republike Srpske će detalje o tome otkriti sutra, kada će u Ulici cara Lazara u naseljo Obilićevo u Banjaluci biti demonstirana mogućnost plaćanja novčanih kazni po počinjenom prekršaju u saobraćaju posredstvom elektronskog sistema.

Nezavisne

Povezane vijesti

Zašto je registracija vozila u Bosni i Hercegovini toliko skupa?

Foto: Impuls Registracija vozila u BiH za mnoge vozače svake godine otvara isto pitanje: zašto je konačan iznos toliko visok i što se sve zapravo...

CIK dijelio kazne: Po 3.000 KM moraju platiti HDZ, HDZ 1990, NiP i SNSD, Lučić 6.000 KM

Foto: Screenshot: YouTube/CIK Centralna izborna komisija Bosne i Hercegovine juče je na 36. hitnoj sjednici, tokom koje su ovjerili ukupno 29 prijavljenih koalicija, dijelili kazne...

Popular Articles