Četvrtak, 25 Juna, 2026

Orthodox Celts 11.marta u banjalučkom KSB

BANJA LUKA – Beogradski bend “Orthodox Celts” održaće 11. marta koncert u banjalučkom KSB.

”Keltsi” u Banjaluku stižu u okviru promocije novog šestog studijskog albuma „Many Mouths Shut”, koji dolazi poslije deset godina studijskog zatišja, a produkcijska palica pripala je Dejanu Laliću.

“Ovaj album je jedinstven po mnogo čemu, dolazi u godini u kojoj imamo mnogo razloga za slavlje, ali ništa od svega toga ne može da se uporedi sa činjenicom da je ovo pravi Orthodox Celts album u punom smislu tih riječi. Tu prvenstveno mislim na to da smo sami uradili gotovo sve i da smo ovo mi danas, sada i ovde, od prvog do posljednjeg tona, od prvog do posljednjeg stiha,” pojašnjavaju članovi benda.

Fenomenalni omot albuma uradio je veliki Walter Venturi (Sergio Bonelli Editore), jedan od najboljih svjetskih strip crtača.

“Posebnu zahvalnost dugujemo našim fanovima i prijateljima koji su iz prvih redova na koncertima uskočili u studio i zajedno sa nama horski otpjevali prateće vokale,” objasnio je Aca Celtic.

Album izdaje “O'Celts Records.”

Ulaznice će u pretprodaji koštati 7KM, a na dan koncerta 10KM. Prodajna mjesta su KSB, Peckham Pub i caffe Šestica.

Izvor:(Mondo.ba)

Povezane vijesti

Klasik Boba Dilana slavi jubilej: Šest decenija legendarnog albuma “Blonde on Blonde”

Foto: Promo/Kolumbija/Bob Dilan U momentu kada je legendarni Bob Dilan 20. juna 1966. godine objavio svoj album "Blonde on Blonde", on je bio heroj folk...

Oxajo objavio debitantski album “Još 9 sati do kao nekog mira”

Oxajo/Foto: Promo Dugo iščekivani debitantski album benda Oxajo konačno je stigao pred publiku. "Još 9 sati do kao nekog mira", ili skraćeno "J9SDKNM",  donosi deset...

Popular Articles